ما اومدیم

سلام.ما اومدیم.اول از همه یه تشکر ویژ از همه دوستان گلی که تولد گل پسرمونو تبریک گفتن.

دوم نماز روزه های همگی قبول باشه و عید سعید فطر مبارک.

آخرین جمعه قبل از ماه رمضون  رفتیم پارک ملت و شام بردیم همراه خودمون.کلی بازی کردی هم با تاب و سرسره هم با اسکوتر.کلی هم بهت خوش گذشت.

این هم ماشین مشدی ممدلی که عزیز قصه شو برات می گفت

این خرگوش کوچولو رو وقتی مریم یه سالش بود دایی مهران واسش خرید.الان هم شده واسه تویه روز اومدی گفتی مامان گوشیتو بده.منم دنبالت راه افتادم ببینم میخوای چی کار کنی.که دیدم بــــــــــــــله خرگوش . گذاشتی تو تخت و پاپیونو انداختی به گردنش به قول خودت دومادش کردی و می خواستی ازش عکس بندازی .این عکس بی کیفیت رو هم خودت انداختی.شیطونکم.

عزیزم یه وقت که هر دو خواب آلوده بودیم خواستم لباستو تنت کنم که ناخونم خورد به صورتت و زخمی شدی.با اینکه زخمش خوب شده ولی هنوز جاش مونده.منم خودمو تنبیه کردم و زود ناخونمو کوتاه کردم.عسلم ببخش مامانی رو.

روزهای احیا ما رفتیم لاهیجان تا برای مهمونی افطار عزیز کمکش باشیم.تو هم بند کرده بودی که بابا بریم دریا.اما عزیز دلم از انجایی که این روزها مناسب دریا رفتن نبود نمیشد که بریم.بابا هم بهت قول داد تو اولین فرصتی که رفتیم لاهیجان روز اول ببردت دریا.

اون روزهایی که اونجا بودیم خاله جون و پسرای گلش می اومدن اونجا تا دور هم باشیم.یبارکه خواستم از آراد گلی عکس بندازم شما هم اومدی پیشش تا تو عکس باشی.یبار تو تکون می خوردی یبار آراد.و عکسهاتون تار میشد.خلاصه با کلی تلاش این چند تا بدک نشد.

اینم ناخن گیر بچگی هات که با دندون شکوندیش.شیطنت هات زیاد شده.تازه الان هم که دارم این پست و میزارم یه خرابکاری دیگه هم کردی  که تو پست بعدی میزارم برات.چون باید از گوشی انتقال بدم به کامپیوتر.

این فوتبال دستی هم از طرف خاله و عزیز برای تولدت .

اینم ماشین آبی خوشگل که آریا گلی زحمت کشید و بابت تولدت بهت هدیه داد.دست گل عزیز و خاله و آریا درد نکنه.


تاریخ : 06 مرداد 1393 - 18:21 | توسط : مامان مریم و آرمان جون | بازدید : 1207 | موضوع : وبلاگ | 15 نظرمشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی